Projekty Średnich Domów Jednorodzinnych

Firma KC-DESIGN od projektu po wykonanie poprowadzi Cię kompleksowo przez żmudny proces realizacji Twojego mieszkania, apartamentu, domu, rezydencji lub użyteczności publicznej tj. hotelu lub restauracji. Nie zagracajmy naszego poddasza. To najgorsza zbrodnia, jakiej możemy dokonać aranżując to wnętrze. Liczy się przestronność i wyjątkowość strychu. Postawmy raczej na najpotrzebniejsze meble, tj. łóżko - jeśli urządzamy na górze sypialnię; kanapę, stolik i dwa, ewentualnie trzy krzesła - w przypadku, gdy zamierzamy wykorzystać poddasze do zaaranżowania pokoju gościnnego; łóżeczko i inne dziecięce akcesoria - gdy chcemy stworzyć na górze kącik dla swojej pociechy; szafę i inne istotne sprzęty - w momencie, gdy strych posłuży nam za garderobę; biurko, komputer, fotel i liczne półki - jeśli pragniemy wykreować dla siebie własny gabinet. Wszystko to, i jeszcze więcej, możesz uczynić, jeśli posiadasz w domu strych.
Nowoczesne wnętrza - glamour i surowość - łazienka. Wchodzi się do niej wprost z sypialni. Jest duża i - jak zapewnia pani domu - bardzo wygodna. Również tu, podobnie jak w salonie, ściany są ciemnoszare, ale białe meble, ogromne okna i lustra odbijające światło sprawiają, że pomieszczenie jest bardzo jasne. Pani dom u jest zadowolona ze stojącej tu dużej szafy formie retro, która wnosi do nowoczesnego pomieszczenia dużo ciepła.
Lustra są idealnym akcesorium, które przyda się tak naprawdę w każdym wnętrzu. Umiejscowione w odpowiednim miejscu, lustro może optycznie powiększyć wnętrze i nadać mu wrażenia lekkości i przestrzeni. Jeśli umieścisz je naprzeciw okna będzie odbijać widok na ogród i dostarczy do wnętrza więcej światła. We wnętrzach a połowy wieku wszechobecne były zaś przede wszystkim lustra oprawione w ramę w kształcie promieniejącego słońca.
To miało być piękne lokum do wynajęcia. Z ogromnym potencjałem startowym - położone w starej, ale odrestaurowanej kamienicy. W Śródmieściu Warszawy, w pięknej okolicy zielonych parków, w bezpośredniej bliskości modnego brzegu Wisły. To idealne miejsce do życia dla rodziny prowadzącej aktywny, miejski tryb życia. Potencjalnym mieszkańcom należało jedynie odpowiednio zaaranżować wnętrza: z pomysłem i klasą, a przy tym funkcjonalnie. Oddzielne pomieszczenia sprzyjają w tym apartamencie intymności, dają wrażenie kameralności. Zastosowano w nich modne szarości i wiele szlachetnych materiałów wykończeniowych. Doskonale odnalazły się tu także rozwiązania rodem z paryskich kamienic, w tym piękne sztukaterie. Dodatkowo, architekci wraz z inwestorem zdecydowali się na sporą dawkę kontrastów, wprowadzających dynamikę i dodających całości pazura nowoczesności.
Projekt świetny. Nawet z mężem rozważamy, podobny i kontakt z biurem. Tym bardziej, że inwestycja jest planowana na widokowej działce w Zielonkach pod Krakowem. Jedno mnie tylko uderza, a co jest dla mnie bardzo ważne, czyli łazienki. W tym projekcie pokazana jest jedna łazienka i jak dla mnie osobiście, to zdecydowanie zbyt mało. Jestem przekonana, że musi być tych łazienek w tym konkretnym domu więcej. Bardzo jestem ciekawa ich aranżacji.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Projekty Średnich Domów Jednorodzinnych”

Leave a Reply

Gravatar