Mama Go Dla Dzieci "Niejadek" (Official Video)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Serwis Zobacz pełną treść zgody na przetwarzanie danych. Myślę, że takie cechy osobowości, wrażliwość na krzywdę, poczucie sprawiedliwości, empatię miała po ojcu. Bardzo przeżyła jego śmierć straciła go, gdy była siedmiolatką. Ojciec otworzył w Otwocku skromny gabinet lekarski i większość osób przyjmował za darmo. Wyjechali z Warszawy, bo mama bardzo chorowała na krztusiec. wiecej porad tutaj jej lepsze powietrze. To co ojciec jej przekazał, zapamiętała do końca życia. Dla nich nie było ważne pochodzenie, wyznanie, rasa, oni dzielili ludzi na dobrych i złych. Drugą zasadą, która stosowała w życiu było podanie ręki tonącemu, każdemu kto jest w potrzebie. Pokazała to swoim postępowaniem, chociaż była Aryjką ratowała Żydów. Pisarz Natan Gross napisał, że moja mama była najjaśniejszą gwiazdą na czarnym niebie okupacji.
Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów. Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności, między innymi aby: dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań,zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym, aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.
Żyłam w konkubinacie przez 3 lata moj konkubin zmarł. Caly czas prowadzilismy wspolne gospodarstwo domowe od roku nie pracuję. Jakie przysluguje mi prawo do mieszkania wlasnosciowego konkubenta i czy mam jakieś prawa spadkowe. Natalia urodziła w prywatnej luksusowej klinice, często wybieranej przez gwiazdy. Rodzice małej Mii są bardzo szczęśliwi i nie rozstają się z nią nawet na chwilę. Mariusz cały czas towarzyszy Natalii w szpitalu - zdradza nasz informator.
Kiedy eight lat temu przestępowałam próg redakcji "National Geographic" wydawało mi się, że potrafię robić zdjęcia (śmiech). Mówię to z uśmiechem, ponieważ biegałam z aparatem po świecie i przywoziłam wiele uwiecznionych przez siebie obrazów. Ale im częściej mam kontakt z wybitnymi fotografami i z fotografią na najwyższym światowym poziomie, tym mniej mam śmiałości, aby powiedzieć, że robię dobre zdjęcia. Dzisiaj właściwie każdy czuje się fotografem, wrzucamy mnóstwo zdjęć do internetu i sądzimy, że jesteśmy fotografami. Moim zdaniem wspaniale, że to robimy, bo na koniec i tak widz decyduje, czy dane zdjęcie mu się podoba czy nie. Pamiętajmy jednak, że wspaniali fotografowie, których ja mam szczęście spotkać w swojej pracy, to są ludzie szalenie wrażliwi i skromni, którzy pokazują obrazy niespotykane. Do tego trzeba mieć po prostu wielki talent, poparty wielką pracą.
A mój syn ma 14 lat. Był karmiony piersią do 3 urodzin. Wbrew temu co tu wyczytałam nie ma problemów logopedycznych, zdrowotnych, nie jest uzależniony emocjonalnie ode mnie, nie jest zniewieściały i nie ma żadnych innych zaburzeń. Ja również nie wymagam interwencji psychologicznej z powodu zbyt długiego karmienia moich dzieci (już wszystkie wyrosły z pieluch dawno). Jeżeli komuś nie odpowiada widok matki karmiącej, to niech po prostu na nią nie patrzy. Ale nie wiem, co może być odrażającego w zasłoniętej dzieckiem (nawet dużym) piersi, w momencie gdy sutek znajduje się przecież w buzi dziecka. Na pewno ładniejsze są zdjęcia obnażonych kobiet, z cycami wywalonymi na okładkach czasopism. To na pewno przyjemny widok. Ale przysłonięta pierś karmiącej to ble, fuj. Szkoda mi słów na komentarz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Mama Go Dla Dzieci "Niejadek" (Official Video)”

Leave a Reply

Gravatar